Loading...

Montaż odbojnic przemysłowych

 

Grupa Stadnicki, producent odbojnic przemysłowych, magazynowych i stalowych oferuje również ich montaż w obiektach takich jak: hale magazynowe i przemysłowe, zakłady produkcyjne, parkingi oraz w innych miejscach, gdzie konieczne jest ich zastosowanie oraz spełnienie standardów bezpieczeństwa - Odbojnice katalog produktów. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa ekipa monterów gwarantuje profesjonalne podejście do zlecenia i instalację odbojnic.

Montaż odbojnic, których celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w obszarze zastosowania, a także naprowadzaczy kół wykonujemy poprzez kotwienie do posadzki lub wbetonowanie (zalanie betonem).

Kotwienie

Instalacja odbojnic przemysłowych, magazynowych i naprowadzaczy kół wykonywana jest przy użyciu niezbędnych narzędzi oraz kotew. Do montażu odbojnic poprzez kotwienie do podłoża wykorzystujemy kotwy rozporowe typu SLPH  - certyfikowane z Europejską Oceną Techniczną oraz kotew chemiczną (wklejaną) w skład której wchodzi  pręt gwintowy SPC/SPCP w kl. 5.8, nakrętka, podkładka oraz żywica do kotwienia BIT EASF lub NORD z Deklaracją  Zgodności.  Wykorzystywane przez nas elementy do montażu pochodzą jedynie od sprawdzonych i niezawodnych dostawców.
Montaż może być wykonany na posadzce betonowej, asfalcie czy kostce betonowej / brukowej.  Do instalacji odbojnic w miejscach gdzie jest asfalt lub kostka brukowa zalecamy wykonanie fundamentu pod montaż.

Wbetonowanie

Instalacja odbojnic przemysłowych, magazynowych i naprowadzaczy może być wykonywana  również poprzez wbetonowanie/zalanie betonem. Taki rodzaj montażu ma miejsce głównie na zewnątrz. W ramach zlecenia w celu zamontowania odbojnic poprzez wbetonowanie wykonujemy otwory pod zabetonowanie, ustawiamy odbojnice a następnie zalewamy je betonem. Końcowym elementem montażu jest np. docięcie i uzupełnienie kostką lub asfaltem. Montaż poprzez wbetonowanie wykonujemy w miejscu gdzie jest posadzka betonowa, asfalt czy kostka brukowa / betonowa. 

Fundament

Do instalacji odbojnic w miejscach gdzie jest asfalt lub kostka brukowa zalecamy wykonanie fundamentu pod montaż. W ramach usługi montażu nasi monterzy sprawnie i szybko wykonują również fundament betonowy. Fundament może być wykonany pod powierzchnią lub zrównany z powierzchnią. Następnie po wykonaniu fundamentu zalecamy aby odbojnice mocowane były na kotwy chemiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z montażu stalowych odbojnic przemysłowych i magazynowych - PRZEJDŹ DO GALERII

Dane do fakturowania

Grupa Stadnicki Sp. z o.o.
1 Maja 37D, 55-200 Oława
NIP 9121941663

Dostawy:
Godzikowice 14c
55-200 Oława

Dane do płatności

Grupa Stadnicki Sp. z o.o.
1 Maja 37D, 55-200 Oława

PKO BP
75 1020 5226 0000 6302 0818 1598
SWIFT: BPKOPLPW

Kontakt

Zapytania ofertowe:
odbojnice@grupa-stadnkicki.pl

Obsługa Klienta:
Edyta Cyganek- Zagrodnik
+48 575 630 260
edyta@grupa-stadnicki.pl