Loading...

Łukasz Stadnicki - właściciel marki GRUPA STADNICKI

Nazywam się Łukasz Stadnicki, pochodzę z Wrocławia i od 7 lat pomagam przedsiębiorcom podnosić ergonomię, bezpieczeństwo i wydajność stanowisk pracy. Robię to ponieważ wierzę, że zadowolony pracownik to wydajny i zaangażowany pracownik. Robię wszystko aby pracownicy na produkcji i w magazynach z przyjemnością podchodzili do swojej pracy. 6 lat temu postanowiłem zrewolucjonizować branżę BRD w Polsce - w rezultacie właśnie wprowadzamy własnej produkcji niezniszczalne odbojnice elastyczne.

A jak to się zaczęło?

Kilka lat temu składałem i montowałem meble i kuchnie dla klientów indywidualnych. Na jednej z hal zakładu, z którego zamawiałem płyty meblowe zobaczyłem jak wózki widłowe na przestrzeni lat zdemolowały wszelkie możliwe słupki i barierki przy bramach i na narożach budynku. Czułem się, jakbym był w slumsach, a nie w siedzibie dużej i szacownej firmy. Pomyślałem sobie, jak muszą czuć się ludzie tam pracujący? Jaką trudność musi mieć taka firma w zatrudnianiu wyjątkowych pracowników? Kto chciałbym pracować w takim miejscu? Pewnie głównie ludzie bez wyboru, niechlujni, niedbający o cudze albo którym wszystko jedno. Jaka firma chciałaby mieć takich pracowników?

Tego dnia w mojej głowie pojawiło się pytanie: O ile przyjemniej kontrahentom i pracownikom byłoby przebywać w lepiej zabezpieczonym miejscu oraz o ile wzrosłaby efektywność firmy, której pracownicy nie wstydzą się swojego miejsca pracy? Taki zakład mógłby dodatkowo sporo zaoszczędzić wymieniając elementy BRD zamiast ciągle naprawiać wózki widłowe itd..

Z tego pytania powstało drugie: Przecież żadna firma nie będzie ciągle inwestowała w odbojnice, które „zaraz będą znowu zniszczone”. A gdyby te odbojnice były niezniszczalne?

7 lat trwało zdobywanie doświadczeń. Nierzadko było trudno. … zanim opracowaliśmy dobre produkty, popełniliśmy mnóstwo błędów, raz prawie straciłem rękę… to wszystko jeszcze bardziej upewniło mnie, jak dobre i bezpieczne produkty są ważne. To dążenie do perfekcji dało taki efekt, że po 6 latach mamy tylko 4 reklamacje… które rozwiązaliśmy na korzyść Klienta. Ponadto doświadczenie, dziesiątki badań i wiedza, które pozwalają nam wprowadzić własnej produkcji niezniszczalne odbojnice elastyczne.

Tak zrodził się nowy pomysł i firma którą rozwijam. W ciągu kilku tygodni całkowicie zmieniłem zajęcie i siebie. To wtedy rozpocząłem przygodę z wyposażaniem przedsiębiorstw w elementy  BRD. Początkowo były to tylko bariery i odboje. Z czasem dochodziły kolejne produkty i usługi. W dniu dzisiejszym dostarczamy już pełną gamę potrzebnych produktów i usług, w tym również szkoleniowych.

Najważniejsze w BRD jest to, że wprowadzając optymalizację produkcji, zwiększając bezpieczeństwo ludzi i wdrażając systemy przepływu zasobów poprawia się znacząco funkcjonowanie magazynu lub fabryki. Te pozornie drobne zmiany kumulują się w znaczną poprawę bezpieczeństwa, efektywności ale też morale zespołu. Nikt nie lubi pracować w obitym magazynie. Nie bez powodu giganci jak IKEA przykładają do wyglądu swoich hal i magazynów nie mniej wysiłku jak do sklepów.

Wierzę, że aby stworzyć lub nawet wybrać dobry produkt z setek opcji, należy mieć osobiste doświadczenie na każdym etapie jego życia - od produkcji do montażu. Przez lata takie doświadczenie zdobyłem. Tą moją wiedzę i doświadczenie przekazuję na co dzień swojemu zespołowi, który tak jak ja wierzy, że BRD jest ważne, bo chroni życie i zdrowie Twoich pracowników oraz finanse Twojej firmy. Od lat badam problemy związane z funkcjonowaniem elementów zabezpieczających. Wyniki tych badań oraz wspomniane doświadczenie przekładam na proces opracowywania i wdrażania innowacyjnych produktów. Całą swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję do tego abyś Ty, mój kliencie wyniósł z tego jak największą korzyść. Zaoszczędzisz sobie tym samym sporo kłopotów i nerwów a Twoja praca będzie spokojna i przyjemna.

BRD jest jak ubezpieczenie. Tanie i byle jakie „chroni” Cię tylko do czasu, gdy jest faktycznie potrzebne (….). Wierzę, że w naszej ofercie znajdziesz produkty i usługi lepiej spełniające Twoje wymagania. Dzięki temu zyskasz większy spokój o bezpieczeństwo swojej załogi i dobytku.

Zobacz nasze produkty i usługi

Dziś moją wiedzę i doświadczenie chcę wykorzystać na Twoją korzyść. Zaoszczędzisz sobie tym samym sporo kłopotów i nerwów, a Twoja praca będzie spokojna i przyjemna. Pamiętasz moją myśl niezniszczalne odbojnice – tak, to naprawdę możliwe!

Więcej o Odbojach Elastycznych znajdziesz pod linkiem odbojnice elastyczne.

P.S. Prywatnie możesz mnie spotkać jak biegam w parku, w górach na biegach przełajowych i szlakach wędrówkowych oraz czasem na leniuchowaniu na plaży. Razem z żoną dużo podróżujemy po Polsce i poza jej granicami. Staram się być w ciągłym ruchu zarówno zawodowo jak i prywatnie. 

Dane do fakturowania

Grupa Stadnicki Zdzisław Stadnicki
1 Maja 37d
55-200 Oława
NIP: 912 101 52 87
REGON: 930768971  

Dostawy:
Godzikowice 14c
55-200 Oława

Dane do płatności

Grupa Stadnicki Zdzisław Stadnicki
1 Maja 37d
55-200 Oława

Santander Bank
89 1090 2428 0000 0001 3206 6955
SWIFT: WBKPPLPP

Kontakt

Obsługa klienta:
Jolanta Stadnicka
odbojnice@grupa-stadnicki.pl
+48511490526

Doradztwo techniczne:
Łukasz Stadnicki
lukasz@grupa-stadnicki.pl
+48606816966