Loading...

Gięcie rur

Zapraszamy do kontaktu: uslugi@grupa-stadnicki.pl

Jeśli szukasz specjalistycznych usług gięcia rur w mieście Oława lub województwie dolnośląskim, to dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi gięcia rur o średnicach od 48 mm do 76 mm, które są niezbędne w wielu branżach przemysłowych.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, dla których gięcie rur jest niezbędnym etapem produkcji. Zajmujemy się gięciem rur o różnej średnicy oraz o różnych kształtach, dzięki czemu możemy spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpracujemy z wieloma branżami przemysłowymi, w tym z branżą motoryzacyjną, budowlaną, meblarską oraz z branżami związanymi z produkcją maszyn i urządzeń. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze projekty.

Nasze usługi gięcia rur wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, co gwarantuje precyzję oraz powtarzalność wykonywanych gięć. Nasze urządzenia pozwalają na gięcie rur w różnych płaszczyznach oraz pod różnymi kątami, co pozwala nam na produkcję bardzo skomplikowanych kształtów.

Wszystkie wyroby, które wykonujemy, są w pełni zgodne z wymaganiami naszych klientów oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakości. Nasza firma cechuje się rzetelnością oraz terminowością, dzięki czemu możesz być pewien, że zlecenie wykonane przez nas zostanie zrealizowane w wyznaczonym terminie.

Dane do fakturowania

Grupa Stadnicki Sp. z o.o.
1 Maja 37D, 55-200 Oława
NIP 9121941663

Dostawy:
Godzikowice 14c
55-200 Oława

Dane do płatności

Grupa Stadnicki Sp. z o.o.
1 Maja 37D, 55-200 Oława

PKO BP
75 1020 5226 0000 6302 0818 1598
SWIFT: BPKOPLPW

Kontakt

Zapytania ofertowe:
odbojnice@grupa-stadnkicki.pl

Obsługa Klienta:
Edyta Cyganek- Zagrodnik
+48 575 630 260
edyta@grupa-stadnicki.pl