Loading...

Kluczowe wartości

 

Fundamentem naszego Kodeksu postępowania są nasze podstawowe wartości, które pochodzą z wewnątrz organizacji i zostały wypracowane podczas warsztatów i badań przeprowadzonych wśród pracowników. Te cztery słowa zawierają wszystko, w co wierzymy, i dają nam wskazówki w każdym aspekcie naszej pracy i podejmowanych decyzji. Dają nam również pewność, że nasi klienci, ich klienci i inne osoby zawsze będą wiedziały, czego mogą od nas oczekiwać. Pozostając wiernym naszym wartościom, będziemy się rozwijać i prosperować zarówno jako firma, jak i jako jednostki.

 Aby dowiedzieć się o nich więcej, przeczytaj poniższe rozdziały.

Empatia

 - Aktywnie słuchamy i staramy się zrozumieć
 - Jesteśmy otwarci i elastyczni
 - Wykazujemy cierpliwość i oferujemy wsparcie

 W naszej działalności chodzi o ludzi i tworzenie wspólnej wartości dla firm i społeczeństwa.

Każda sytuacja jest wyjątkowa i ma swoje własne realia społeczne i ekonomiczne. Staramy się zrozumieć poszczególne osoby, różne punkty widzenia i zawsze traktujemy innych z godnością i szacunkiem - zarówno naszych klientów i ich klientów, jak i naszych współpracowników. Takie zrozumienie pozwala nam dostarczać więcej wartości, znajdować głębsze znaczenie w wykonywanej pracy i ostatecznie realizować naszą wspólną misję.

Etyka

 - Stawiamy społeczeństwo i zrównoważony biznes na pierwszym miejscu
 - Jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania
 - Postępujemy właściwie - kierując się naszymi wartościami i Kodeksem postępowania

Jesteśmy wzorem do naśladowania w naszej branży i mamy zarówno możliwość, jak i obowiązek ustanawiania nowych standardów i zmieniania sposobu, w jaki ludzie postrzegają bezpieczeństwo. Oznacza to bycie motorem sprawiedliwego traktowania wszystkich klientów oraz współpracę z klientami i partnerami, którzy podzielają nasze wartości. Aby to osiągnąć, we wszystkim, co robimy, przestrzegamy najwyższych standardów uczciwej i rzetelnej praktyki.

Poświęcenie

 - Dzielimy się wiedzą i najlepszymi praktykami, aby przekraczać wewnętrzne granice
 - Jesteśmy zaangażowani i odpowiedzialni za własny rozwój
 - Robimy wszystko, co w naszej mocy i nigdy się nie poddajemy

Jednym z naszych największych atutów jest entuzjazm i zaangażowanie wszystkich naszych pracowników. Poprzez codzienne zaangażowanie w bycie trochę lepszym dzisiaj niż byliśmy wczoraj, wydobywamy z siebie to, co najlepsze. Rozwijamy się jako jednostki i zespoły, aby kształtować przyszłość naszej firmy, przynosząc większą wartość naszym klientom i ich klientom. Zmiany są w naszym świecie czymś stałym, ale my wciąż posuwamy się naprzód.

Rozwiązania

 - Koncentrujemy się na wynikach, a nie na problemach
 - Współpracujemy, aby dostarczyć naszym klientom najlepsze rozwiązania
- Dążymy do jakości i profesjonalizmu

Na koniec dnia najważniejsze jest to, co udało nam się osiągnąć z naszymi klientami i ich klientami. Na rynku wyróżnia nas zdolność do opracowywania najlepszych rozwiązań i tworzenia prawdziwych scenariuszy korzystnych dla obu stron. Dzięki innowacyjnemu myśleniu i działaniu przekraczamy oczekiwania i stajemy się liderami w naszej branży.

 

Dane do fakturowania

Grupa Stadnicki Sp. z o.o.
1 Maja 37D, 55-200 Oława
NIP 9121941663

Dostawy:
Godzikowice 14c
55-200 Oława

Dane do płatności

Grupa Stadnicki Sp. z o.o.
1 Maja 37D, 55-200 Oława

PKO BP
75 1020 5226 0000 6302 0818 1598
SWIFT: BPKOPLPW

Kontakt

Zapytania ofertowe:
odbojnice@grupa-stadnkicki.pl

Obsługa Klienta:
Edyta Cyganek- Zagrodnik
+48 575 630 260
edyta@grupa-stadnicki.pl