Loading...

Cięcie i gięcie blach

Świadczymy usługi cięcia od 1 mm - 20 mm i gięcia blach od 1 mm - 10 mm.

Zapraszamy do kontaktu: uslugi@grupa-stadnicki.pl

W branży metalowej cięcie i gięcie blach są niezbędnymi procesami przy produkcji różnego rodzaju elementów, konstrukcji i produktów. Nasza firma oferuje usługi cięcia i gięcia blach od 1 mm do 10 mm, korzystając z najnowocześniejszych technologii i narzędzi. Nasza siedziba znajduje się w Oławie, jednak świadczymy nasze usługi w całym województwie dolnośląskim. Dodatkowo, możemy również wysyłać wyroby do klientów na terenie całej Polski.

Oferujemy dwie metody cięcia blach: cięcie gilotynowe oraz cięcie plazmowe. Cięcie gilotynowe to proces polegający na przecięciu blachy nożem gilotynowym. Jest to metoda szybka, precyzyjna i zapewniająca gładkie, równomierne krawędzie cięcia. Cięcie plazmowe, z kolei, polega na przecinaniu blachy za pomocą strumienia plazmy. Ta metoda jest idealna do cięcia grubych i trudnych do przecięcia materiałów, takich jak stal nierdzewna, czy aluminium.

Oprócz cięcia, oferujemy również gięcie blach. Gięcie blach to proces polegający na deformowaniu blachy, aby uzyskać żądaną formę. W naszej ofercie znajdują się giętarki krawędziowe, które pozwalają na gięcie blachy pod różnymi kątami i w różnych kierunkach. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić klientom najwyższą jakość usług gięcia blach.

Oferujemy usługi cięcia i gięcia blach dla klientów z różnych branż, takich jak przemysł meblarski, motoryzacyjny, czy budowlany. Nasza oferta jest skierowana do zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw oraz do klientów indywidualnych. Zapewniamy kompleksowe usługi, począwszy od przygotowania projektu, przez produkcję, aż do końcowej obróbki.

W naszej firmie stawiamy na najwyższą jakość usług oraz terminowość realizacji zleceń. Korzystamy tylko z najlepszych materiałów i narzędzi, aby zapewnić naszym klientom produkty wysokiej jakości.

Dane do fakturowania

Grupa Stadnicki Sp. z o.o.
1 Maja 37D, 55-200 Oława
NIP 9121941663

Dostawy:
Godzikowice 14c
55-200 Oława

Dane do płatności

Grupa Stadnicki Sp. z o.o.
1 Maja 37D, 55-200 Oława

PKO BP
75 1020 5226 0000 6302 0818 1598
SWIFT: BPKOPLPW

Kontakt

Zapytania ofertowe:
odbojnice@grupa-stadnkicki.pl

Obsługa Klienta:
Edyta Cyganek- Zagrodnik
+48 575 630 260
edyta@grupa-stadnicki.pl